B&B Crea Huus Seubring is gelegen aan een onverharde weg met prachtig weids uitzicht. Een ideale locatie voor natuurliefhebbers. Vooral onder onze veranda is het goed vertoeven.
De B&B bestaat uit 2 smaakvol ingerichte kamers. De Kunst kamer is 35 m2 groot, eigen toilet, koffie en thee mogelijkheden, tv en relax stoelen op de kamer. Er is een apart zitje waar je kunt ontbijten. Boxspring bed 1.80x2.20 m kost € 85,00 per nacht voor 2 personen inclusief ontbijt.
De Natuur kamer is 20 m2 groot, eigen toilet, koffie en thee mogelijkheden, tv en relax bankje op de kamer. Er is een apart zitje waar je kunt ontbijten. Boxspring bed 1.80x2.20 m kost € 75,00 per nacht voor 2 personen inclusief ontbijt. Er is een aparte luxe douche gelegenheid.
Deze accommodatie beschikt over 2 gastenkamers en 2 bedden.
Er is ruimte voor 4 personen.
Opties: ontbijtmogelijkheid, lunch/lunchpakket, gratis Wifi, eetgelegenheid dichtbij, horeca dichtbij, eigen douche/toilet, eigen entree, balkon/terras/tuin, faciliteiten koffie/thee, gratis parkeren, linnengoed aanwezig
Extra: Crea Huus Seubring ligt in een prachtige rustige omgeving niet ver van het Pieter pad. Er zijn gratis fietsen beschikbaar. In de zomermaanden kunt U gebruik maken van het zwembad welke ongeveer een doorsneden heeft van 5 meter. Eventueel kunt U een workshop naar keuze bijboeken.
Bij het plaatsen van een beoordeling met behulp van onderstaand formulier wordt om het emailadres gevraagd. Deze wordt niet getoond bij de reactie op de website.